Izdzirdot vārdus: onkoloģija, neauglība, šizofrēnija, multiplā skleroze, infarkts, u.c., nereti iestājas apstulbums un seko pirmie jautājumi – vai tas ir ārstējams, kāda dzīve ir iespējama, cik daudz laika ir mūsu rīcībā.

Neskatoties uz zinātnes sasniegumiem, joprojām daudzas saslimšanas ir biedējošas un izaicinošas. Tajā pašā laikā, pateicoties zinātnes sasniegumiem, šodien varam izdarīt ļoti daudz, un ikdienu būtiski ietekmē tieši mūsu attieksme, iespējas atrast resursus, sajust un stiprināt resilienci jeb izturētspēju. Neskatoties uz jauniem nosacījumiem un ierobežojumiem, tomēr ir iespējas censties virzīties uz priekšu un arīdzan atveseļoties vai dzīvot pietiekami kvalitatīvu dzīvi.


Aicinām Jūs 2021. gada 11. februārī no plkst.18.30 – 20.30 piedalīties tiešsaistes lekcijā “Diagnoze – tas ir noticis.” Lektore – klīniskā psiholoģe Inga Dreimane.


Pieteikšanās šeit: https://forms.gle/uoVeA5eKHbC8YCYP6. Pasākums notiks platformā Zoom. Pieeja dalībai pasākumā tiks izsūtīta uz e-pastu, kuru norādīsiet pieteikuma anketā. Dalībnieku skaits ierobežots.


Lekcijā:
– kādas dabiskās reakcijas mūs pārņem saskaroties ar ziņu par diagnozi, kā palīdzēt tikt tām pāri sev vai sev tuviem cilvēkiem;
– psihoemocionālās veselības stiprināšana kā nozīmīgs resurss, lai pielāgotos dzīvei ar diagnozi.

Pakalpojumu nodrošina Rīgas domes Labklājības departaments, organizē biedrība “Latvijas Atkarības psihologu apvienība”. Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros “.